16 Ekim 2022 Tarihinde Yapılacak Büyük Eczacı Miting Hakkında

16 Ekim Büyük Eczacı Mitingi programımızı sizlerle paylaşıyorum. 
Uludağ Turizm’e ait şehirlerarası otobüslerle ulaşım sağlayacağız. Otobüslerimiz Edremit, Bandırma ve Balıkesir Merkez olmak üzere 3 farklı noktadan Ankara’ya hareket edecek. Edremit’ten çıkacak olan otobüs öncesinde Ayvalık ve Burhaniye’den katılım sağlayacak meslektaşlarımızı alarak Edremit’e gelecek. Ayrıca yüksek katılım gösteren Bigadiç ilçemizden de merkeze ulaşım odamız tarafından sağlanacak. Saat ve konum detaylarını aşağıda ayrıca belirteceğim. 
Tüm otobüsler İzmir-İstanbul Otoyolu Karacabey mevki Oksijen tesislerinde buluşacak. Bu vesileyle bu noktada kısa bir ihtiyaç molası verilmiş olacak ve yolculuk için tarafımızdan hazırlanan atıştırmalıklar ikram edilecek. 
Devamında Bozüyük’de ikinci ihtiyaç molamızı verip yolculuğumuza devam edeceğiz. 
Ankara Gölbaşı toplanma alanına yaklaşık 1 saat kala Sivrihisar’da kahvaltı ve ihtiyaç molası vereceğiz. 
Saat 09.00’da Gölbaşı mevki toplanma alanına ulaşmış olmayı planlıyoruz. Burada önlük, şapka, düdük, kumanya, pankart gibi miting malzemelerimizi temin edip otobüslerimizle miting alanımız olan Tandoğan Meydanı’na yaklaşık 1 km mesafedeki caddeye gideceğiz. Buradan tüm Türkiye’den meslektaşlarımızla birlikte marşlar eşliğinde Tandoğan Meydanı’na yürüyeceğiz. 
Mitingimizin 16.00 sularında sonlanması planlanıyor. Bu noktada vakit kaybetmeden otobüslerimize ulaşıp dönüş yoluna çıkacağız. Sivrihisar’da akşam yemeği molası vereceğiz.
Daha sonraki mola veya molalar ihtiyaç durumuna göre belirlenecektir. 
Tüm yol ve gün boyunca bizlere bir profesyonel fotoğrafçı eşlik edecek, dileyen meslektaşlarımızla röportajlar yapacak, fotoğraf ve videolarımızı çekecek ve bir miting belgeseli hazırlanacak. 
Ankara’da beklenen hava sıcaklığı 16 derecedir ve yağmur ihtimali görünmektedir. Yağmurluk TEB tarafından verilecektir.
Otobüs kalkış saatleri ve konumları şu şekildedir:
16.10.2022 
Saat:01.00
Yer: Balıkesir Eczacı Odası Merkez Hizmet Binası
15.10.2022
Saat:23.30
Yer: Ayvalık 3M Migros(Eski Kipa)
15.10.2022
Saat: 23.45
Yer: Burhaniye Migros
16.10.2022
Saat: 00.00
Yer: Edremit Cumhuriyet Meydanı
16.10.2022
Saat: 01.00
Yer: Bandırma Barış Manço Kültür Merkezi
16.10.2022
Saat: 00.30
Yer: Bigadiç
Belirtilen saatler otobüslerin kalkış saatleridir. Bu saatlerden en az 15 dakika önce belirtilen konumda olmanız hem zamanında gelen meslektaşlarımızı üzmemek hem de programın aksamaması için son derece önemlidir.
Mesleğimiz adına tarihi bir gün niteliği taşıyan 16 Ekim’i güzel geçirmemiz Odamız ve Birliğimizin önceliğidir. Gelin tarihe birlikte tanıklık edelim!

14 Ekim 2022 - Okunma Sayısı : 351