27 Kasım Büyük Eczacı Mitingi Hakkında

Bildiğiniz gibi, mesleğimizin yaşadığı sorunların çözümü noktasında sesimizin duyulması için, 16 Ekim Pazar günü Ankara'da Büyük Eczacı Mitingi düzenleyecektik. Ancak Bartın İlimizde yaşanan maden faciası sebebiyle mitingimiz 27 Kasım 2022 Pazar gününe ertelenmişti. 
Yaşadığımız tüm sorunlara 
‘’Dur De"mek için, tüm meslektaşlarımızın eczane çalışanları, aileleri ve destek verecek yakınları ile mitinge katılımı çok önemli ve geleceğimiz adına hepimizin sorumluluğudur. 
Ulaşım konusunda gerekli organizasyonun yapılabilmesi için tüm meslektaşlarımızın kaç kişi olarak katılacağını ve katılacak kişilerin ad soyad bilgilerini Oda Sekreterliğimize 21/11/2022 Pazartesi mesai bitimine kadar bildirmeleri gerekmektedir. 
Otobüsler ile Cumartesi gece yola çıkılacak, Pazar akşamı dönüş yapılacaktır. Detaylı açıklama planlamalar sonrası tekrar yapılacaktır.
Birlik olduğumuzda elde edebileceklerimizi gözlemlediğimiz bu süreçte, 16 Ekim’den çok daha yüksek bir sayıyla ve coşkuyla Tandoğan Meydanı’nda olmamızın önemini bir kez daha hatırlatmak isteriz. 
Birlikte güçlüyüz!

18 Kasım 2022 - Okunma Sayısı : 311