Başkan'dan

Değerli meslektaşlarım;

            2003 yılından bu yana üyesi olduğum ve 2015 yılından bu yana da sırasıyla Saymanlık ve Genel Sekreterlik görevlerini yürüttüğüm Balıkesir Eczacı Odası’nda, Başkan olmaktan dolayı gurur duyuyorum.

            Öncelikle odamızdaki tüm görevlerinden ayrılmış olan Ecz. Alp Ragıp Yalçınkaya’ya emekleri ve hizmetleri için teşekkür ediyorum.

            Hayat sürprizlerle dolu. Bir adım sonrasını hesaplayabilecek güçte değiliz aslında hiçbirimiz. Ancak önümüze çıkan irili ufaklı sınavları vermekle geçiyor ömrümüz. Ben her türlü konumun, koltuğun veya makamın geçici olduğuna, önemli olanın insani duygular olduğuna inanıyorum. Daha önceki görevlerimde olduğu gibi bu görevi de bu doğrultuda yerine getirmek için elimden geleni yapmanın en büyük önceliğim olacağını bilmenizi isterim.

            Mesleğimizin çok zor günlerden geçtiğinin, mesleğimiz ve meslektaşlarım için tüm kurullarımız ile birlikte vereceğimiz mücadelenin de hiç kolay olmayacağının bilincindeyim. Ancak; birlik ve beraberlik içinde çalışarak, dayanışma ve azim ile aşılamayacak zorluk da olmadığını düşünüyorum.

            Tüm kurullarımızdaki çok kıymetli meslektaşlarım ile birlikte sizlere adil ve doğru hizmet sunabilmek için var gücümüzle çalışacağız.

            Bu vesileyle beni bu göreve layık gören tüm Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarıma, desteklerini hep hissettiren Denetleme Kurulu Başkanı ve üyesi arkadaşlarıma, beni yönetici yapan çok şey öğrendiğim ve öğreneceğim Odamızın kurucu başkanı Ecz. Sertaç Özmen'e ve her kararımda arkamda duran sevgili eşime teşekkür ederim.

            Hep daha güzel günlerde görüşmek dileğiyle…

Ecz.Göksel GÜMÜŞ 
  BAŞKAN          

11 Nisan 2022 - Okunma Sayısı : 1464