SGK ÖDEMELERİNİN İŞBANKASI ARACILIĞI İLE ALINMASI HAKKINDA

2008 yılından bu yana SGK ödemelerini İş Bankası aracılığıyla alan üyelerimizin bankacılık hizmetlerinden avantajlı koşullarda yararlandıkları ve üyelerimizin Bireysel Emeklilik Hesaplarına ek katkı sağlayan protokolümüz yenilenmiş olup bu Protokole göre;


• Banka, Yazarkasa pos cihazlar için aylık 25-30 TL tutarında tahsil edilen hizmet bedelini cihazın bankadan alınıp alınmadığına bakılmaksızın üyelerimizin bankadan kullandığı kredi kartı, bankamatik veya Şirket kredi kartına kesilen tutar karşılığı Maxipuan olarak aktaracaktır. Bu uygulamadan yararlanmak için cihazlarda bankanın öncelikli banka olarak ayarlanmış olması ve aktif olarak kullanılması gerekmektedir. Protokol gereği Nisan ayında kesilen tutarlar bu kapsamda iade edilecektir.


• Banka, üyelerimizin Anadolu Hayat Emeklilik Şirketinden açılmış Bireysel Emeklilik Hesabına aylık SGK ödemelerinin (katılım payı ve kan ürünü ödemeleri hariç) % 0,165'i oranında yıllık en fazla 1.500 TL olacak şekilde ek katkı yapacaktır. Ek katkı payı ödemeleri en geç SGK ödemesini takibeden ayın son işgününe kadar yapılacaktır. Bireysel Emeklilik Hesabını yeni açacak üyelerimizin çalıştıkları şubeye sözleşme numaralarını bildirmeleri gerekmektedir.


• üyelerimize banka tarafından önceki dönemlerde sağlanan diğer avantajlar devam edecektir.


Tüm meslektaşlarımızın bilgisine sunarız.


TüRK ECZACILARI BİRLİĞİ MERKEZ HEYETİ

23 Mayıs 2016 - Okunma Sayısı : 1912