Ücretsiz Maske Süreci Hakkında ( GÜNCELLENDİ )

 

                                                               Sayın Meslektaşlarımız

               

                Vatandaşlarımıza ücretsiz maske dağıtılması süresinde eczanelerimize, dağıtım kanallarımız aracılığı ile, ilk etapta 100’er paket ( 500 er adet ) maske dağıtımı yapılacaktır.

                Maskeler eczanelerimizden reçetem sistemine ( kişilere gelen şifre ile ) kaydedilerek 5 er adet verilecektir. 

                Maskeler eczanelere ulaşınca kontaminasyonu engelleyecek şekilde sayınız, eksik çıkanları elemanlarınız ile tutanak altına alarak tutanakları Odamıza ulaştırınız. Vatandaşlara maskeler ikamet yerine bakılmaksızın teslim edilecektir.

                Maskeler Bursa Ecza Koop, Selçuk Ecza Deposu ve Alliance Healthcare depolarıyla dağıtılacak olup Karesi, Erdek, Bandırma, Adalar, Manyas, Gönen, Susurluk ilçelerine Bursa Ecza Koop aracılığı ile Altıeylül, Ayvalık, Burhaniye, Edremit, Havran, Gömeç, Balya ilçelerine Selçuk Ecza Deposu aracılığı ile Dursunbey, Kepsut, Sındırgı, Bigadiç, Savaştepe ve İvrindi ilçelerine Alliance Healthcare Ecza Deposu aracılığı ile ( eczanenin çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın ) dağıtılacaktır.

                Aşağıdaki linkte bulunan görseli, isteyen eczanelerimiz çıktı alarak vitrine koyabilir. Ayrıca bu görsel basılmış halde eczanelere ulaştırılacaktır.

                Bilgilerinize sunulur.Ek Dosyalar


Maske Görseli

16 Nisan 2020 - Okunma Sayısı : 2340