ECZANE REHBERİ

DİLEKÇE

KULLANILAN RUHSATIN FOTOKOPİSİ

KROKİ (YENİ YERİN) 1 AYDINGER KAĞIDINA 2 OZOLİT KAĞIDINA FOTOKOPİSİ
(KROKİLERİN ÜZERİNE ÇİZEN KİŞİNİN İMZASI, SAĞLIK GRUP BAŞKANIN İMZASI, İLÇELERDE İLÇE TEMSİLCİSİNİN İMZASI)

KİRA KONTRAT FOTOKOPİSİ

İKAMETGAH ( ADRESTE İLÇE DEĞİŞİKLİĞİ VARSA)

TEMSİLCİLİK YAZISI (MERKEZDEKİ ECZANELER HARİÇ)

YAPI KULLANIM İZİN BELGESİ

NOT :BAŞVURU EVRAKLARININ TESLİMİNDEN ÖNCE,YÖNETİM KURULU TARAFINDAN GÖREVLENDİRİLEN BİR KİŞİNİN ECZANE OLACAK YERİ GÖRMESİ İÇİN ODA SEKRETERLİĞİMİZDEN RANDEVU ALINMALIDIR.

NOT :YÖNETİM KURULU TOPLANTISI HER HAFTA PERŞEMBE GÜNÜ YAPILDIĞINDAN DOLAYI EVRAKLARIN HER SALI SAAT 17:00'E KADAR ODAMIZA TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

NOT: KROKİDE
1- ÇİZEN KİŞİNİN İMZASI
2- SAĞLIK GRUP BAŞKANIN İMZASI (İLÇELER İÇİN )
3- İLÇE TEMSİLCİSİNİN İMZASI (İLÇELER İÇİN )14.09.2018DİLEKÇE

4 ADET RESİM

İKAMETGAH

NÜFUS SURETİ

DİPLOMA SURETİ

SABIKA KAYDI

GÖZ RAPORU

SAĞLIK RAPORU

BİYOGRAFİ

NOT: EVRAKLARIN TAMAMI ASIL VEYA NOTER TASTİKLİ OLACAKTIR.14.09.2018DİLEKÇE

4 ADET RESİM

İKAMETGAH

NÜFUS SURETİ

DİPLOMA SURETİ

SABIKA KAYDI

GÖZ RAPORU

SAĞLIK RAPORU

BİYOGRAFİ

KİRA KONTRAT FOTOKOPİSİ

TEMSİLCİLİK YAZISI ( İÇLELER İÇİN GEÇERLİDİR.)

1 ADET OZOLİT KAĞIDINA ÇİZİLMİŞ KROKİ ( KROKİDE ÇİZEN KİŞİ İMZASI, SAĞLIK GRUP BAŞKANLIĞI YETKİLİSİ İMZASI, TEMSİLCİ İMZASI OLACAKTIR.)

NOTERDEN TAAHHÜTNAME,

BALIKESİR İLİ........İLÇESİ........ECZANESİ ÜNVANI İLE AÇACAĞIM ECZANEMİN TAMAMEN KENDİME AİT OLDUĞUNU, İKİNCİ ŞAHISLARIN ECZANE ÜZERİNDE HAK TALEP ETMEYECEKLERİNİ, ECZANEMDE BUNDAN BÖYLE YAPACAĞIM ALIŞ VERİŞLER İÇİN KENDİ İMZAMI TAŞIYAN SENET VE ÇEK KULLANACAĞIMI ŞİMDİDEN KABUL VE TAAHHÜT EDERİM.

YAPI RUHSAT BELGESİ / YAPI KULLANMA İZİN BELGESİ

ÖNEMLİ NOTLAR

BAŞVURU EVRAKLARININ TESLİMİNDEN ÖNCE,YÖNETİM KURULU TARAFINDAN GÖREVLENDİRİLEN BİR KİŞİNİN ECZANE OLACAK YERİ GÖRMESİ İÇİN ODA SEKRETERLİĞİMİZDEN RANDEVU ALINMALIDIR.

YÖNETİM KURULU TOPLANTISI HER HAFTA PERŞEMBE GÜNÜ YAPILDIĞINDAN DOLAYI EVRAKLARIN HER SALI SAAT 17:00'E KADAR ODAMIZA TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

EVRAKLARIN TAMAMI ASIL VEYA NOTER TASTİKLİ OLACAKTIR. ( KİRA KONTRATI VE KROKİ HARİÇ )14.09.2018DİLEKÇE
4 ADET RESİM
İKAMETGAH
NÜFUS SURETİ
DİPLOMA SURETİ
SABIKA KAYDI
GÖZ RAPORU
SAĞLIK RAPORU
BİYOGRAFİ25.07.2019DİLEKÇE (MESUL MÜDÜR ECZACININ DİLEKÇESİ )
DİLEKÇE ( DEPO YETKİLİSİNİN ECZACIYI ATAMA DİLEKÇESİ )
4 ADET RESİM
İKAMETGAH
NÜFUS SURETİ
DİPLOMA SURETİ
SABIKA KAYDI
BİYOGRAFİ
GÖZ RAPORU
SAĞLIK RAPORU25.07.20191. MATBU FORM : Başvurularda eczacının T.C. Kimlik Numarası da mutlaka olacak şekilde matbu formda yer alan beyannamenin tam olarak doldurulması gerekmektedir.

2. ÖZGEÇMİŞ : Eczacının el yazısı ile yazıp imzaladığı özgeçmişi

3. DİPLOMA ÖRNEĞİ : Eczacının Sağlık Bakanlığı' ndan tescilli diplomasının (ön ve tescilli arka yüzünün ) fotokopisi. ( Diplomanın aslı ya da noter tasdikli sureti görülerek fotokopisine '' Aslı Gibidir.'' kaşesi basılarak ilgili müdürlükçe tasdik edilecektir. Ayrıca noterden tasdik istenmeyecektir.)

4. GÖZ RAPORU : Göz doktorunun adının ve ünvanının açık olarak yazıldığı resmi tasdikli rapor( Özel bir sağlık kuruluşundan alınmış ise ilgili Sağlık Grup Başkanlığı/İl Sağlık Müdürlüğünden tasdik edilmiş olmalıdır.)

5. SAĞLIK RAPORU : Resmi bir sağlık kurumundan alınmış veya ilgili Sağlık Grup Başkanlığı/İl Sağlık Müdürlüğü tarafından tasdik edilmiş mesleğini yapmayı engelleyecek iyileşmez bir hastalığı bulunmadığına dair rapordur.

6. ADLİ SİCİL KAYDI : Eczacı adına düzenlenmiş olmalıdır. Adli sicil kaydı var ise ilgili mahkeme kararlarının fotokopileri de eklenmelidir.

7. KROKİ : Eczanenin adı, adresi, net kullanım alanı ve konumunu ( cadde ve sokak isimlerinin yer aldığı vaziyet planını) gösterir kroki

8. VESİKALIK FOTOĞRAF : Son 1(bir) ay içerisinde çekilmiş , 4*6 cm boyutlarında, 6 adet vesikalık fotoğraf (Polaroid veya renkli fotokopi olmamalıdır.)

9. RUHSAT HARÇ MAKBUZU ASLI

10. Ayrıca daha önce bir eczane, ecza deposu veya herhangi bir işyerinde mesul müdürlük yapan eczacılardan en son çalıştığı eczane/ecza deposu/iş yerinden ayrıldığına dair AYRILIŞ BELGESİ de istenir. Belge tasdikli olmalı ve tasdik eden yetklinin isim ve imzası bulunmalıdır.

11. YAPI KULLANMA İZNİ veya BİNA RUHSATI( işyeri veya dükkan yazılı olması gerekli) ya da bulunduğu belediyeden dükkan veya işyeri olarak kullanabileceğine dair resmi belge

12. Eczacınınn fakülteye giriş tarihi

NOT : Raporlar ve Adli Sicil Kaydı İl Sağlık Müdürlüğü' ne yapılan ilk başvuru tarihinden en fazla 1(bir) ay önce alınmış olmalıdır.

ECZACI ODASINDAN İSTENİLECEK BELGELER :
1. ODA ÜYELİK KAYDI
2. KROKİ ONAYI
3. MUVAZAA DEĞERLENDİRME RAPORU25.07.2019